Akoestisch textielframe (Artframe) Missie Volbracht 3 #wf976

Laden...
+ Voeg toe als favoriet
1. Selecteer je product
Product
Materiaal
Textieldoek dekostof
Matte coating
2. Kies je maat
Formaat
3. Opties
Kleur frame
Akoestische vulling
Complete set
Effecten

Prijs: 0€
% korting: 0€
Prijs (incl. BTW): 0€
Geplande verzenddatum woensdag 14-05-2025
Inclusief verzendkosten en commissie
Aantal
  • Gratis verzending
  • Thuisbezorgd binnen 5 werkdagen
  • 100% veilige betaling
  • Op maat geproduceerd
  • Gratis beeld controle en optimalisatie
  • Klantbeoordeling 9,4

Over de kunstenaar

Sander Veen is een kunstenaar uit Veenendaal. Hij maakt vooral abstracte werken – soms in serie, soms los van elkaar. Zijn originele schilderijen zijn gefotografeerd om vervolgens als reproductie te kunnen printen op [printtype_name].
Hij maakt veel gebruik van pigmenten, oliën en olieverf. Hiermee experimenteert hij graag om het mooiste uit het schilderij te krijgen – van effecten tot kleurcombinaties. Zo verandert hij steeds van stijl. Toch blijft u de hand van Sander Veen in de schilderijen zien.
Soms schildert hij ook met acryl of gebruikt hij verdikkingsmiddelen in zijn werken. Dit veelal op paneel, maar ook op canvas.
Sander is al lang bezig met tekenen en schilderen, al van kinds af aan. Hij maakte toen vooral veel tekeningen van fantasiefiguren en cartoons. Pas op latere leeftijd begon hij te schilderen, zo rond zijn 25ste. Eerst was dit nog niet echt serieus, af en toe maakte hij eens wat. Pas na zijn 30ste is hij echt serieuzer gaan schilderen. Dit kwam ook door de opdrachten die hij kreeg. Er hangen dan nu ook al veel schilderijen van hem bij anderen aan de muur.

Op zijn 40ste kreeg Sander eindelijk een eigen atelier, een klein zoldertje boven een ander atelier. Nu kon hij beter laten zien wat hij maakte. Sinds kort heeft hij een atelier aan huis. Nu kan hij dan eindelijk vanuit huis heerlijk aan de slag.

Een textielframe met akoestische vulling is een perfecte samenkomst van een decoratieve wanddecoratie met een functionele werking. Het wisselen van de print is zeer eenvoudig!

Geluidsdempend

Voorzie je textielframe van akoestische vulling! Deze vulling is 25 mm. dik en kan je achter de print in de binnenkant van het frame plaatsen. Zo heeft het frame ook direct een functionele werking.

Wisselen van print

Ben je uitgekeken op je wanddecoratie? De print in het frame kan je heel eenvoudig wisselen. Zo verander je in een handomdraai op een voordelige manier de sfeer in je interieur.

Maatwerk

Je kan een textielframe in drie kleuren (zwart, wit of aluminium) bestellen. Daarbij kan je zelf het formaat van jouw nieuwe wanddecoratie bepalen tot wel 10 x 3 meter!

Specificaties akoestisch textielframe

Materiaal textielprint
Dekostof polyester

Materiaal frame
Aluminium (zilver, wit of zwart)

Materiaal akoestische vulling
Polyestervezels 25 mm. (100% recyclebaar)

Maximaal formaat
1000 x 300 cm.

Printtechniek
Sublimatie

Geschikt voor
Binnen

Dikte frame
25 mm.

Akoestische waarden
0,45 aw (ruisonderdrukkingscoëfficiënt) 

Vergelijk Textielframe met onze andere materialen: