Wanddecoratie
Fotobehang
Wanddecoratie in vorm
Woondecoratie
Achterwanden

Bestel Nalah van Madelène van der Linden op aluminium, muurcirkel, canvas, wandkleed, behang, spatwand, textielframe of een andere creatieve wanddecoratie. Kies je product, materiaal en formaat en ontwerp je unieke print!
Officiële samenwerking met Madelène van der Linden

Nalah straalt kracht en elegantie uit. Het toont meerdere vrouwen, kleurrijk en levendig weergegeven. Subtiele details zoals sieraden geven de afbeelding extra diepte en karakter. Deze print is een echte blikvanger voor woon- of slaapkamer en brengt warmte en sfeer in de ruimte. Verkrijgbaar op materialen zoals canvas, aluminium, muurcirkel of wandkleed, zodat je zelf de perfecte uitvoering kunt kiezen.
Dit schilderij is professioneel en in hoge resolutie gedigitaliseerd en wordt bij Print Your Moment aangeboden als hoogwaardige reproductie op verschillende materialen.
Madelène van der Linden schildert al bijna haar hele leven met veel passie en creativiteit. Oorspronkelijk begon ze met aquarellen en muurschilderingen, maar het was pas toen ze acrylverf ontdekte dat haar passie echt tot bloei kwam. Acryl biedt haar de vrijheid om te experimenteren met verschillende technieken en materialen, zoals texturen en mediums, waardoor alle originele Afrikaanse schilderijen een unieke expressie krijgt.
Bij haar schilderproces staat het opbouwen van de achtergrond centraal: het mengen van kleuren, het creëren van sfeer en het overbrengen van gevoel vormen de basis voor het verdere werk. Daarna ontstaan de karakteristieke Afrikaanse dames, waarbij ze nadenkt over hoeden, kledingdetails, sieraden en het gebruik van kleur en textuur. Haar schilderijen zijn herkenbaar aan de elegante silhouetten van Afrikaanse vrouwen, zonder gedetailleerde gelaatstrekken, waardoor het verhaal en de emotie van elke compositie voor zich spreken.
De originele schilderijen zijn professioneel gedigitaliseerd en worden in samenwerking met Print Your Moment aangeboden als hoogwaardige reproducties.
Materiaal textielprint
Dekostof polyester
Materiaal frame
Aluminium (zilver, wit of zwart)
Materiaal akoestische vulling
Polyestervezels 25 mm. (100% recyclebaar)
Maximaal formaat
1000 x 300 cm.
Printtechniek
Sublimatie
Geschikt voor
Binnen
Dikte frame
25 mm.
Akoestische waarden
0,45 aw (ruisonderdrukkingscoëfficiënt)




